Dereköy Villaları

Gümüşlük yolu üzerinde Dereköy’de yer alan villalarımız, tam olarak Ortakent, Turgutreis ve Gümüşlük üçgeninin ortasında yer almaktadır.

Zeytin ağaçları, begonviller ve çiçeklerle kaplı büyük bir arazide yer alan, müstakil ve her villanın bahçesinde havuzu bulunan, geleneksel tarzda inşa ve dekore edilmiş bu iki katlı taş villalarımız, özellikle şehrin gürültüsünden uzak ama Bodrum’un önde gelen çekici tatil beldelerine kısa bir sürede ulaşmak isteyen misafirler için doğru bir seçimdir.

Aynı arazi içinde, aynı tarzda inşa edilmiş 4 adet villalarımız (Villa Leila, Villa Tuncay, Villa Janan, Villa Su), büyük aile ve arkadaş grupları için aynı zamanda ve aynı lokasyonda tatil yapma imkanı sunmaktadır. Doğa manzaralı havuz ve güneşlenme alanı, gününüzü havuz başında rahatça güneşlenerek geçirebileceğiniz, havuza bakan terasta oturma alanı bulunan villalarımızda keyifli akşam yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Villalarımız güvenlik alarmı donanımına sahip olmakla birlikte, villa görevlisi de aynı arazide ikamet etmektedir ve ihtiyacınız olması halinde 24 saat yardımınıza hazırdır.